Muzeum
logo Krzemionki
muzeum muzeum muzeum

Zamów subskrypcję!

NEWSLETTER

Muzeum Historyczno-Archeologiczne w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza wszystkich swoich sympatyków i zwiedzających do odwiedzenia naszych stron na Facebooku. Znajdą tam Państwo aktualności, komentarze, opinie i ciekawostki z życia muzeum. Razem z nami możecie tworzyć ten profil, do czego serdecznie zapraszamy. Wystarczy kliknąć LUBIĘ TO!

facebookfacebookfacebookfacebook

EDUKACJA

„Nie święci garnki lepią” czyli nie tylko porcelana

W najbliższą sobotę muzeum zaprasza na kolejne warsztaty. Tym razem tematem spotkania będzie glina.

Dzień Babci i Dziadka - sobota w muzeum

Serdecznie zapraszamy do Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki na zajęcia z cyklu sobota w muzeum. Tym razem tematem naszego spotkania będą zbliżające się Dni Babci i Dziadka.

Regulamin zajęć warsztatowych/lekcji muzealnych

Regulamin zajęć warsztatowych/lekcji muzealnych w Muzeum Historyczno-Archeologicznym w Ostrowcu Świętokrzyskim wprowadzony Zarządzeniem nr 14/2019 Dyrektora Muzeum Historyczno-Archeologicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim

Warsztaty - Świąteczne ozdoby

Święta tuż, tuż, zatem Muzeum Historyczno-Archeologiczne zaprasza na bożonarodzeniowe warsztaty już w najbliższą sobotę o godz.11 do Krzemionek.

Mikołajkowa sobota

Serdecznie zapraszamy na mikołajkową sobotę do Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki. Warsztaty odbędą się 7 grudnia od godz.11.00.
 

Bomb(k)owe warsztaty - oferta świąteczna

 Święta tuż, tuż! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą świątecznych zajęć w naszym muzeum.

Historia wielkanocnej palmy - sobota w muzeum

 Zapraszamy na przedświąteczne warsztaty z cyklu SOBOTA W MUZEUM - Historia wielkanocnej palmy.

Droga do niepodległości - lekcje muzealne

Muzeum Historyczno-Archeologiczne przygotowało specjalną ofertę edukacyjną związaną z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami lekcji.

Zajęcia edukacyjne - Skrzydlaci. Ptaki i Anioły

Skrzydlaci przyjaciele ludzi, ptaki i Anioły, są tematem przewodnim aktualnej wystawy czasowej w Pałacu Wielopolskich. Ekspozycji towarzyszą zajęcia edukacyjne związane z wystawą, na które serdecznie zapraszamy!

 

 

LATO W MUZEUM

Na czas wakacji przygotowaliśmy dla dzieci ciekawą ofertę zajęć edukacyjnych - wszak wakacje to czas odpoczynku od szkoły, od obowiązków, ale nie od kultury! Zapraszamy dzieci na wakacyjne zajęcia w muzeum - gwarantujemy, że z nami nie będą się nudzić!

 

 

Partnerzy

 

realizacja: dwarazy.com